V pondělí 22. 6. 2026 se na školním hřišti uskutečnil sportovně-projektový den s názvem Škola hrou. Přestože nám počasí připravilo velmi teplý letní den, žáci se s nadšením zapojili do všech připravených aktivit. Žáci byli rozděleni do dvou družstev a postupně plnili jednotlivé disciplíny. Vyzkoušeli si střelbu na koš, hod na cíl, slalom, běh spojený se skládáním slov i vědomostní kvíz. Po absolvování všech disciplín byly sečteny výsledky a následovalo slavnostní vyhodnocení. Za své výkony získali žáci sladké odměny. Protože nám po skončení soutěží ještě zbýval čas, pokračoval program volnými sportovními aktivitami. Žáci si zahráli fotbal a badminton a užili si společné sportovní dopoledne v příjemné atmosféře. Děkujeme všem žákům i učitelům za aktivní účast a dobrou náladu, kterou během celé akce vytvářeli.






