Dne 18. 4. 2024 jsme uspořádali pro naše žáky ve Sportovní hale v Teplicích již 8. ročník Velikonočního turnaje v badmintonu ve čtyřhře, kterého se zúčastnilo celkem 24 dvojic. Hrálo se v 6 skupinách. Jednu skupinu tvořili chlapci, kteří hráli ve skupině mezi sebou a dle bodů se určilo pořadí. Dívky byly rozděleny do 5 skupin, odkud postupovali vítězové a jedna nejlepší dvojce z 2. místa. Těchto 6 dvojic se utkalo v semifinále a po té ve finále.

V kategorii chlapců zvítězili ONDŘEJ PALEČEK A ŠTĚPÁN KULOUŠEK ze třídy KO2. a v kategorii dívek ELIŠKA PILNÁ z P2.A a LUDMILA VYČICHLOVÁ z K3.

Na 2. místě skončili MAREK HUŠA a JIŘÍ MACHÁČEK třída P1.B a dívky MARIE BOHÁČKOVÁ a DOMINIKA PEŠKOVÁ z K2.B.

3. místo obsadili IVAN MIKO a EMIL ČERMÁK ze třídy P1. A a dívky VERONIKA PĚKNÁ A TAMARA LAZÓOVÁ K2.B.

Letošního ročníku se zúčastnilo ještě více dvojic než v předešlých ročnících, všichni byli odměněni sladkou odměnou a první 3 dvojce ještě diplomy. Příští rok se budeme těšit na další ročník. Všem děkujeme za vzorné chování a super sportovní výkony.