Lyžařský kurz

Datum: 3.1.2016 – 8.1.2016

Když jsme 3. ledna odjížděli na lyžák, všichni jsme doufali, že si pořádně zalyžujeme. Dosud sněhu moc nebylo, ale ujišťovali jsme se, že bude alespoň technický. Štěstí nám přálo – 20 centimetrů technického sněhu zajistilo zábavu na celý pobyt.

Po příjezdu do Jizerských hor nás přivítala Chata Maruška se skvěle vybavenými pokoji – televize a wifi – co víc si přát!

V pondělí jsme už stáli na svahu – ať už začátečníci, nebo pokročilí, na lyžích. nebo na „prkně“ – pořádně jsme si to užili – aby ne, v týdnu nám připadlo ještě 10 centimetrů přírodního sněhu. Kromě samotné výuky jsme se ve středu zúčastnili přednášky Horské služby, předtím jsme ještě podnikli túru k horské chatě Královka. 12 kilometrů nás nezmohlo, takže jsme cestou stihli koulovačku a soutěž ve stavění sněhových soch. Ve čtvrtek večer přišla řada na vyhodnocení kurzu, soutěže a předávání odměn výhercům. V pátek po dopoledním lyžování nezbývalo než si zabalit všechny věci a vydat se zpět domů.

Závěrem chceme poděkovat žákům za vzorné a bezproblémové chování a majitelům chaty za skvělé služby. Těšíme se za rok…

Vaši instruktoři 🙂

Fotogalerie

fotografie ze školních akcí

Lyžařský kurz

celkem 25 fotografií
zobrazit fotografie

Jak hodnotí kurz samotní žáci?

Moc se nám tu líbilo. Ubytování bylo super. Na pokojích bylo teplo. Výhoda koupelny v pokojích. Byli jsme rádi za televizi na pokoji. Jídlo nám moc chutnalo. Byl tu příjemný personál. S programem jsme byli spokojení. Pěkně se nám tu lyžovalo. Procházka byla fajn. Dobrý kolektiv. Super instruktoři.
Studenti
Pokoje byli čisté a uklizené. Překvapili nás televize na pokoji + wifi. Personál byl milý a snažil se vyhovět našim požadavkům. Jídlo bylo dobré, chutnalo nám. Sjezdovky byly dobře upravené, akorát bylo moc lidí. Moc se nám tu líbilo, mohlo to být delší.
Studenti
Příjemná změna oproti Ludmile. Jídlo nám zde velice chutnalo, každý si zde určitě vybral. Vzdálenost od hotelu ke sjezdovce suprová. Personál byl velice příjemný a zábavný. Čas zde byl vyplněn skvělým programem. Učitelé nám vyšli vstříc a nikdy nebyl žádný problém. Rádi sem pojedeme i příští rok.
Studenti