Dnes jsme se sešli ve sportovní hale, abychom jsme si trošku více zasportovali a protáhli svá těla. Po super rozcvičce jsme začali plnit disciplíny odznaku všestrannosti – sed-leh, skok z místa a člunkový běh. Po krátké přestávce na občerstvení jsme hráli turnaj v přehazované a soutěž ve střelbě na koš.

Vítězem soutěže ve střelbě na koš byla třída KO 4., která porazila i družstvo učitelů, v přehazované vyhrála opět třída KO 4. V disciplíně sed-leh za 1 minutu byla nejlepší žákyně Pilná Eliška ze třídy P 1. s výkonem 52sedů-lehů a z chlapců Kuloušek Štěpán KO 1. s výkonem 51.  Skok z místa vyhrála Hirschkornová Eliška NP 1. 210 cm, z chlapců Hladík Matěj NP 1. 260 cm. Člunkový běh nejrychleji zvládla Hradská Klára P 1. za 11 s a z chlapců opět Hladík Matěj NP 1. za 9,6 s. Skvělé výkony podali všichni žáci, po celou dobu byla skvělá atmosféra a všichni si zasloužili velký potlesk a sladkou odměnu.

Všem děkujeme za vzorné chování a hlavně za předvedení vynikajících výkonů. Budeme se těšit na další akce.