Badminton

školní akce

V posledním týdnu před vánočními svátky jsme uspořádali školní turnaj v badmintonu ve čtyřhře, kterého se zúčastnilo celkem 29 dvojic žáků z naší školy. Hrálo se v 6 skupinách, odkud postupovali vítězové  do 6-ti členného semifinále. Vítězové těchto zápasů postoupili do skupiny o 1. až 3. místo.

GAŽÁK D., ERBA L. GD 4., VESELÝ D., SACHEROVÁ D., GD 4., A JANEČEK J. A PEKÁRNOVÁ V. KO 1.   Po velkém boji vyhráli tento turnaj J. Janeček a V. Pekárnová z KO 1., kteří vyhráli oba zápasy ve finálové skupině. Na 2. místě skončili tak jako v loňském roce D. Gažák a L. Erba z GD 4. a 3. místo obsadili D. Veselý a D. Sacherová z GD4. Celý turnaj proběhl ve Sportovní hale v Teplicích, kde se na organizaci podíleli J. Mullerová, Mgr. Eva Huderová a třída NP 1. Na konci všichni dostali malou sladkou odměnu a vítězové diplomy. Příští rok se budeme těšit na další ročník. Všem děkujeme za vzorné chování a reprezentaci.